BİZ SİZİ ARAYALIM DP PORTAL GİRİŞ ONLINE İŞLEMLER
Anasayfa > Blog > Digital Planet’ten Çalışanlarına Özel Online Afet Eğitimi!

1 dk okuma süresi

Digital Planet’ten Çalışanlarına Özel Online Afet Eğitimi!Deprem ve afet kuşağında bulunan ülkemizin farklı şehirlerinde zaman zaman doğal afetler meydana geliyor. Düşük ve orta şiddetli depremlerde, bina zarar görmediği halde deprem sonrasında oluşan panik nedeniyle yaralanmalar yaşanabiliyor. Kendimizin ve çevremizdekilerin sağlığı için afet konusunda bilinçlenmemiz gerekiyor.

Biz de Digital Planet ailesi olarak; afet öncesinde, afet sırasında ve afet sonrasında neler yapmamız gerektiği konusunda bilinçlenmek için İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanımız Taner Keser’in moderatörlüğünde Online Afet Eğitimi gerçekleştirdik.

Şirket içi iletişimde kullandığımız Microsoft Teams platformu üzerinden Aralık ayı içerisinde gerçekleştirilen online eğitime katılım talebi yüksekti. Özellikle son dönemlerde ülkemiz için kritik önem taşıyan deprem konusunda farkındalık oluşturan bu eğitimde; depremin oluşturacağı tehlikeleri en aza indirmek için deprem öncesinde nasıl önlemler alabileceğimizin, deprem sırasında doğru davranış ile kendimizi ve çevremizdekileri nasıl koruyabileceğimizin ve deprem sonrasında yapılması gerekenlerin üzerinde duruldu.

Gerçekleştirilen eğitim sayesinde Digital Planet çalışanları; doğal afetler ile ilgili akıllarına takılan konularda işin uzmanına soru sorma şansı yakaladı.

Bizden Haberler

Digital Planet

Tarih

14.12.2020

KATEGORİ

Bizden Haberler

PAYLAŞ: