Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Digital Planet’ten Anlamlı İftar Organizasyonu

Okuma Zamanı: 2 dk.

Digital Planet’ten Anlamlı İftar Organizasyonu

Digital Planet’in iş ortakları için 31 Mayıs 2018 tarihinde The Ritz Carlton İstanbul Hotel’de düzenlediği iftar organizasyonu iş dünyasından önemli sektör temsilcilerini bir araya getirdi.

Digital Planet’in geleneksel hale gelen iftar yemeğine yazılım başta olmak üzere birçok sektörden 100’e yakın firma temsilcisi katıldı. “Kazancımızın Anahtarı Birlikte Olmamız” temasıyla düzenlenen organizasyonda gündem; iş birlikteliği, ortak yürütülen iş süreçlerinin başarısı gibi konulardı.

Adnan Vural’dan İş Ortaklığında İyi Niyet Vurgusu

Digital Planet Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Vural, yaptığı konuşmada iş ortaklığının iyi niyetli bir şekilde yapılmasının önemine dikkat çekerek şunları söyledi:

“İş ortaklarımızın bize emaneti olan değerli müşterilerine her zaman en iyi şekilde hizmet verdik. Aldığımız emanete sonuna kadar sahip çıkarak iş ortaklarımızın ve ortak müşterilerimizin yüzünü kara çıkarmadık. Bizler iyi niyetli ve çalışma azmiyle yapılan tüm işlerin her zaman yolunu bulacağına inanıyoruz. “

Digital Planet’in elektronik faturayı ilk kurgulayan ve gerçekleştiren şirket olduğunun altını çizen Adnan Vural: “Biz; doğru bir iş yaptığımız görüyoruz. Bizim yaptığımız hem uzmanlık hem de ciddiyet gerektiren bir iş. Dolayısıyla geçen zaman ve ekosistem bizim farkımızı ortaya çıkarıyor. Zor zamanlara rağmen hem şirketimiz hem de iş ortakları ağımız büyümeye devam ediyor. “dedi.

İftar Yemeğinden Fotoğraflar için tıklayınız.

SON YAZILAR

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya Geçecek?

5 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Dönüşüm’e Geçecek!

25 Mart 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.