Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Digital Planet ile Çalışmak İçin 5 Neden

Okuma Zamanı: 3 dk.

Digital Planet ile Çalışmak İçin 5 Neden

e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-İrsaliye ve diğer tüm e-Dönüşüm ürünleri kişisel veya kurumsal bilgilerin yer aldığı değerli belgelerdir. Tüm bu belge süreçlerinin yönetimi konusunda bir özel entegratör ile çalışmayı tercih edebilirsiniz. Bu durumda e-Fatura gibi muhasebesel belge süreçlerinde destek aldığınız ve firmanız ile ilgili birçok finansal veriyi ve özel bilgiyi emanet ettiğiniz özel entegratör firmanın seçimi konusunda oldukça titiz davranılmalı. Size bu seçimde yardımcı olmak adına bizimle çalışmadan önce değerlendirebileceğiniz 5 neden sunmak istedik.

İşte Türkiye’de e-Dönüşüm sektörünün en kapsamlı platformlarından birine sahip olan Digital Planet ile çalışmanız için 5 neden…

• 300’ün üzerinde Farklı ERP ve Genel Muhasebe Yazılımları ile Kolay, Hızlı ve Tam Entegrasyon İmkânı

Digital Planet olarak, geniş iş ortaklığı ağımız sayesinde e-Fatura, e-Arşiv Fatura-e-Defter, e-İrsaliye başta olmak üzere tüm e-Dönüşüm ürünlerinde hizmet verdiğimiz firmaların kurum içi süreçlerini değiştirmeden kolay ve hızlı entegrasyon sağlıyoruz. 300’ün üzerinde ERP, genel muhasebe, ön muhasebe ve e-Ticaret yazılımı yapan firma ile entegre çalışan ürünlerimiz sayesinde firmaların e-Dönüşüm süreçlerini kolaylaştırıyoruz. Bu sayede verimliliklerini artırmalarına ve pazardaki rakiplerine karşı rekabet avantajı elde etmelerini sağlıyoruz.

• Güçlü ve Güvenli Bir Altyapı ile Veri Saklama

Digital Planet olarak, şirketlerin en değerli bilgilerini içeren finansal belgelerini güvenli şekilde saklama konusunda hassasiyet gösteriyoruz. Bu nedenle tüm verileri 3 yedekli olarak saklıyoruz. 1 yedeği ise felaket kurtarma merkezinde saklıyoruz. Amacımız; bize güvenen insanlara en iyi ve en güvenli hizmeti, en hızlı şekilde verebilmek. Fiyat politikamızdan önce bu özelliklerimizle ile tercih edilebilir olmak bizi son derece mutlu ediyor.

• Yıllık 1.3 Milyar Fatura ile Fatura İşleme Hacminde Türkiye’nin En Büyüğü ve Avrupa’nın İlk 3’ünde

Yıllık 1.3 milyar e-Fatura ve e-Arşiv Fatura yönetimimiz ile Türkiye’nin en yüksek hacmine sahip özel entegratör şirketi olarak, bu başarımızı Avrupa’da da sürdürüyoruz. 2017 yılında yayınlanan Billentis Raporu’na göre yıllık fatura işleme hacmimiz ile Avrupa’da faaliyet gösteren e-Fatura servis sağlayıcı (Özel Entegratör) şirketler arasında listenin ilk 3 sırasında yer alıyoruz.

• 20.000’in Üzerinde Müşteri Portföyü ile Güçlü Referanslar

e-Dönüşüm sektörünün en kapsamlı platformlarından biri olarak, sahip olduğumuz müşteri sayısıyla sektörde çok önemli bir konumda yer alıyoruz. Öyle ki; 2019 yılın son çeyreğinde yaşanan yoğun geçiş dönemi ile 9.500 olan müşteri sayımız, 17.000’in üzerinde çıkmıştı. Bugün ise 1 Temmuz geçişleri ile bu sayı 20.000 olmuş durumda…

• 7/24 Müşteri Desteği

Güçlü ve dinamik müşteri destek ekibimiz; kullanıcılarımızın 7/24, istedikleri her an ulaşabilecekleri bir konumda yer alıyor. Bu anlayış çerçevesinde; %99 müşteri memnuniyeti ile referans portföyümüzü genişleterek, bulunduğumuz sektördeki öncü duruşumuzu sürdürüyoruz.

SON YAZILAR

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya Geçecek?

5 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Dönüşüm’e Geçecek!

25 Mart 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.