Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Digital Planet Geleneksel İftar Yemeği “Kazancımız Bereketli İş Ortaklığımız Daim Olsun” Teması İle Gerçekleşti

Okuma Zamanı: 2 dk.

Digital Planet Geleneksel İftar Yemeği “Kazancımız Bereketli İş Ortaklığımız Daim Olsun” Teması İle Gerçekleşti

Digital Planet’in her sene gerçekleştirmiş olduğu ‘’İş Ortakları İftar Yemeği’’ bu yıl 22 Mayıs 2019 tarihinde Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşti. Gecede iş dünyasından önemli sektör temsilcileri bir araya geldi.

Digital Planet’in geleneksel hale gelen iftar yemeğine yazılım başta olmak üzere birçok sektörden 100’e yakın firma temsilcisi katıldı. “Kazancımız bereketli iş ortaklığımız daim olsun” temasıyla düzenlenen organizasyonda gündem; iş birlikteliği, ortak yürütülen iş süreçlerinin başarısı gibi konulardı.

“Kalitemizden Ödün Vermeden Yolumuza Devam Ediyoruz”

Gecenin anlam ve önemini vurgulamak adına konuşma yapan Digital Planet Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Vural, iş ortaklığının ticari hayattaki önemine dikkat çekerek şunları söyledi:

“En başında yola çıktığımızda kitlelere nasıl ulaşacağımızın yollarını ararken bunun için en uygun modelin iş ortaklığı yoluyla ilerlemek olduğuna karar verdik. Geçen bu süreçte bu modelin oldukça başarılı olduğunu görerek sektöre örnek olduk. Ortaklığımızın temeli dürüst ticaret ilkesiyle paylaşım üzerineydi ve prensip olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tuttuğumuz için çok uzun yol kat ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Bu sayede bugün ulaştığımız müşteri sayısını 10.000’in üzerine çıkarmayı başardık. “

“Bulunduğumuz bölge itibariyle yaşadığımız zorlukları düşününce işimizin gittikçe zorlaştığı bir dönemde şapkadan tavşan değil aslan çıkardığımızı düşünüyorum. Çünkü yaptığımız iş; doğası gereği son derece kritik, zahmetli, 7/24 çalışma gerektiren ve pahalı bir altyapıya sahip olan bir iş. Dolayısıyla bu işi iyi yapmak isterseniz tüm bu süreçlerde başarılı olmak zorundasınız. Bizler de işimizi iyi yapmak istediğimiz için; yükselen maliyetleri, piyasada oluşturulan mantık dışı fiyatlamalar gibi önümüzde set olan unsurları dikkate almadan yolumuza devam ettik. “

“Büyüme Trendimizi Sürdüreceğiz”

“Bundan sonraki dönemde de iş birliğimizin daha da artmasını diliyorum. Bizlere emanet ettiğiniz sizler için çok kıymetli olan müşterilerinizin memnuniyetini sürdürmek hem de bizim bu hizmeti en iyi şekilde verebilmemiz için sizler ile çok daha yoğun iş birliği içinde olmamız gerekiyor. Bizler kendi tarafımızda yeni ürünlere yönelik girişimlerimiz ile kanalımızı geliştirmeye ve büyüme trendimizi devam ettirerek sektördeki konumumuzu çok daha ileri taşımaya devam edeceğiz. “ dedi.

İftar Yemeğinden Fotoğraflar için tıklayınız.

SON YAZILAR

Sovos Digital Planet ile Adım Adım e-Dönüşüm’e Nasıl Geçilir?

8 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

e-Fatura Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

2 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.