Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Digital Planet e-Dönüşüm Ürünlerine Yerli Malı Belgesi Aldı

Okuma Zamanı: 1 dk.

Digital Planet e-Dönüşüm Ürünlerine Yerli Malı Belgesi Aldı

Digital Planet, 2008 yılında e-Fatura konseptini Türkiye’yle tanıştıran firma olarak e-Dönüşüm ürünlerinden e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-İrsaliye ile Doküman Arşivleme ve Sıkıştırma ürünü olan Netvault için yerli malı belgesi aldı.

2000 yılından beri ülkemizin yerli ve milli yazılımlarının geliştirilmesine yönelik politikalarını, kendi öz kaynaklarıyla dünya çapında teknolojiler ve yazılımlar üretmek için kullanan ve çalışmalarını ödüllü bir AR-GE şirketi olarak güçlü bir şekilde sürdüren Digital Planet, bu yönde yürüttüğü AR-GE faaliyetleri ve milli yatırımları neticesinde yerli malı belgesini alarak Türkiye’deki yerli ve milli hareketine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili olarak Digital Planet CEO’su Şerif A. Beykoz şöyle konuştu:

“Türkiye’nin yerli ve milli teknoloji anlayışının güçlendirilmesi hususunda geliştirdiğimiz tüm ürünler için yerli malı belgesini alma konusundaki çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Digital Planet olarak biz, yerli ve milli teknoloji altyapılarımızın geliştirilmesinin ve AR-GE çalışmalarının desteklenmesinin ve faaliyetlerin arttırılmasının Türkiye ekonomisinin gelişmesi yönünde en önemli çıkış yolu olduğunun altını çiziyor ve çalışmalarımızı bu inançla sürdürüyoruz.

SON YAZILAR

Sovos Digital Planet ile Adım Adım e-Dönüşüm’e Nasıl Geçilir?

8 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

e-Fatura Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

2 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.