Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Digital Planet, canias ERP Live İstanbul Etkinliğinde!

Okuma Zamanı: 2 dk.

Digital Planet, canias ERP Live İstanbul Etkinliğinde!

IAS tarafından düzenlenen Canias ERP Live etkinliği, 26 Eylül Perşembe günü Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleştirildi. Canias müşterilerinin ve iş ortaklarının katıldığı etkinliğe, e-Dönüşüm iş ortağı olarak Digital Planet de katılım sağladı.

caniasERP’nin yeni versiyonu 8.02’nin tanıtıldığı etkinlikte; dijital dönüşüm süreçleri, endüstri 4.0, otomasyon ve kurumsal kaynak planlama yazılımlarının geleceği ile ilgili tüm gelişmeler uzmanlar tarafından ele alındı. Endüstri 4.0 konusundaki son gelişmelerin, caniasERP’deki en yeni geliştirmelerin ve avantajların konuşulduğu etkinlikte mevcut ve aday müşteriler ile bir araya geldi.

IAS Ar-Ge Genel Müdürü Bahtiyar Tan, IASDB ile gelen yenilikleri aktardı. caniasERP’deki güncel gelişmelere değinen Genel Müdür Akın Mumcuoğlu ise online maliyet konusunu ele aldı. Global Kalite Sistem Müdürü Çiğdem Dönmez ise Verilerin Korunması Kanunu ve bu kanun ile birlikte gelen yeni düzenlemelerin üzerinde durdu. Kapanış konuşmasında ise kişisel gelişim çalışmaları ile tanınan eğitimci/yazar Ahmet Şerif İzgören ilgi çekici bir anlatım yaptı.

Yoğun bir katılım ve ilgi ile gerçekleşen etkinlikte Digital Planet de standı ile yer alırken, mevcut müşterileri ile görüşme fırsatı yakaladı. e-Dönüşüm’e Canias ile geçecek yeni müşteri fırsatları için de görüşmeler yapan Digital Planet; yarım gün süren etkinlikte faydalı kontaklarla tanışma şansı buldu.

SON YAZILAR

Sovos Digital Planet ile Adım Adım e-Dönüşüm’e Nasıl Geçilir?

8 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

e-Fatura Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

2 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.