Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Content Author ile Hem Süreçlerinizi Hem de Dokümanlarınızı Dinamikleştirin!

Okuma Zamanı: 2 dk.

Content Author ile Hem Süreçlerinizi Hem de Dokümanlarınızı Dinamikleştirin!

Daha önceki yazımızda Pitney Bowes ürün ailesi içerisindeki Content Author’dan bahsetmiştik, şimdi de size bu uygulamanın hayatımızı nasıl kolaylaştırabileceğinden bahsedelim.

Content Author sayesinde faturalarınızı, ekstrelerinizi ya da mektuplarınızı, kısacası herhangi bir alıcıya ilettiğiniz tüm dokümanlarınızı kişiselleştirebilmeniz; bunu yaparken de sistemde büyük değişiklikler yapmadan dokümanlarınızı dinamik hale getirmeniz mümkün. Content Author, temel olarak pazarlama ve diğer iş birimlerinin dokümantasyon süreçlerindeki kampanya yönetimini ve mesajlaşmaları yönetmenizi sağlıyor.

Örneğin bu uygulama ile faturada veya ekstrede daha önceden belirlenen bir alan üzerinden müşterinize iletişim mesajlarınızı verebilirsiniz. Bu uygulama, departman içindeki analiz, tasarım ve onay süreçlerinizi otomatik olarak gerçekleştiriyor. Böylece işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebiliyorsunuz, bu da Content Author’un, iş akış süreçlerini hızlandırdığını gösteriyor. İş akışlarını hızlandırmakla birlikte uygulama, tasarımda yapılan tüm hataları da minimize ediyor.

Web tabanlı bir uygulama olduğu için kullanıcılar sisteme her yerden erişim sağlayabiliyor, en önemlisi bu uygulama yazılım deneyimi gerektirmiyor, öyle ki, pazarlama departmanlarındaki kullanıcıların dokümandaki uygun bir alana reklam görseli ekleyebilmesi de bu durumu kanıtlıyor.

Content Author, Banka, Telekomünikasyon, Dijital TV ve Sigortacılık sektörlerinde yaygın olarak kullanılıyor.

Detaylı bilgi için: ccm@digitalplanet.com.tr

SON YAZILAR

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya Geçecek?

5 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Dönüşüm’e Geçecek!

25 Mart 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.