Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Turkcell ile Daha Da Güçlendik!

Okuma Zamanı: 2 dk.

Turkcell ile Daha Da Güçlendik!

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş ve Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş ile birlikte 2018 yılında başlattığımız Müşteri İletişim Yönetimi (CCM) projesi her ihtiyaca yönelik farklı ve özel çözümler sunuyor.

Digital Planet Turkcell’e Hangi Ürünleri ile Hizmet Sunuyor?

Turkcell ve Superonline ile birlikte yürütülen proje kapsamında Digital Planet’in Engage One (Doc1), NetGateway ve %100 yerli yazılım olarak geliştirdiği TÜBİTAK ödüllü yüksek sıkıştırmalı dijital doküman arşiv teknolojisi NetVault çözümleri kullanılıyor. Bu çözümlerden NetGateway dokümanların iletim çözümünü sunarken NetVault ise arşiv ve sıkıştırma imkânı sağlıyor.

Türkiye’de Bir İlk: Eski ve Yeni Faturalar Özel Uygulama Üzerinde Karşılaştırıldı!

Proje kapsamında herhangi bir sorun yaşanmaması için çok ciddi hassasiyet gösterildi ve Türkiye’de bir ilk gerçekleştirildi. Bu süreçte eski ve yeni faturalar canlı geçiş öncesi özel bir yazılım üzerinden karşılaştırılarak projenin sorunsuz bir şekilde, %100 doğruluk oranı ile canlıya geçişi sağlandı.

Digital Planet Müşteri İletişim Yönetimi (CCM) Çözümleri

NetGateway

NetGateway; her türlü kurumsal dokümanı, kredi kartı ekstresi, müşteri mektubu ve fatura gibi kişiye özel dokümanları oluşturan datayı farklı kanallar (e-mail, fax, sms vb.) aracılığıyla yollar ve sisteme girişi yapan kişilere toplu olarak iletilmesini sağlar. Hızlı ve kolay bilgilendirmeyi amaçlayan bir sistemdir.

NetVault

Dijital dokümanları üretildikleri şekilde kayıpsız olarak sıkıştırarak saklayan yeni nesil arşivleme ve sıkıştırma uygulaması olan NetVault kurumsal firmalar için yüksek performanslı, yüksek değerli içerik arşivi sağlar. PDF/A, AFP, PostScript ve tekil dokümanlar için (PDF, DOC vb.) için arşivleme imkânı sunar.

EngageOne (Doc1)

EngageOne (Doc1), her türlü kurumsal dokümanı kolayca tasarlayarak, baskı, e-mail, fax gönderimleri için farklı formatlarda uyarlayarak üretim yapılmasına yarayan çözümdür.

SON YAZILAR

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya Geçecek?

5 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Dönüşüm’e Geçecek!

25 Mart 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.