BİZ SİZİ ARAYALIM DP PORTAL GİRİŞ ONLINE İŞLEMLER

Yönderlik

Digital Planet olarak Türkiye’de e-Dönüşüm sürecinin başlangıcından itibaren sektörün öncüsüyüz. e-Dönüşüm hizmetlerinde 15 yılı aşan tecrübemiz ve bilişim teknolojilerinde 20 yılı aşan birikimimizle Türkiye’de e-Dönüşüm sektörünün liderliğini sahipleniyoruz. Güçlü yanlarımızı korumak amacıyla her gün var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. e-Dönüşüm hikayesinde yollarımızın birleştiği tüm müşterilerimizin her aşamalarında yanlarındayız.

Dürüstlük ve Saygı

Üst düzey güvenlik için geliştirdiğimiz alt yapımızla, şirket verilerinizin size özel kalması konusunda hassasiyetimiz en üst düzeydedir.

Cesaret

Doğru zamanda doğru adımlar atmak için bugünü, geleceğe bakarak yaşarız. Bir adım önde olmanın, daha hızlı ve kaliteli hizmet anlayışının güç ve cesaretin birleşmesiyle ortaya çıktığına inanırız.

Teknoloji Geliştirme

Hizmet verdiğimiz sektörü iyi tanırız. Tüm ürün ve hizmetlerimizi, arka planda güçlü takımımızla sıkı bir çalışma doğrultusunda belirleriz. Teknolojiyi dünya çapında takip eder, yeni teknolojileri hayata geçirmek için çalışmaya gayret ederiz.

Çözüm Odaklılık

Pazardaki değişiklikleri yakından takip eder, müşterilerimize bu doğrultuda yön vermeyi amaçlarız. Edindiğimiz tecrübelerin ışığında, sektörel gereksinimlerin analizini yapar ve bunlara uygun çözümler üretiriz.

Yenilikçilik

Digital Planet ailesi olarak yeni fikirlere önem verir, her departmanımızın performansını gözden geçirir ve gelecek vadeden tüm projeleri değerlendirmeye dikkat ederiz. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi bu esaslara bağlı kalarak geliştirme yolunda ilerleriz. Sürekli değişim içerisinde olan teknoloji dünyasına ayak uydurabilmenin ve bu alanda etkin rol alabilmenin hem kişisel hem de takım olarak kendimizi yenilemekten geçtiğinin farkındayız.

İnsana Saygı

Gücümüzün esas kaynağı, aile olabilmeyi başarmamızdır. İlerlediğimiz sürece güçlü bir takım olmanın gereksinimlerini yerine getirmeye çalışacağız. Çalışanlarımızın mesleki memnuniyet ve uzun vadeli kariyer gelişimi bizim için önemlidir. Bu koşulları sağlayabilmek adına elimizden gelen tüm fırsatları sunmaya hazırız.