BİZ SİZİ ARAYALIM DP PORTAL GİRİŞ ONLINE İŞLEMLER

İlk 3 Ay Ücretsiz e-Arşiv Kullanım Kampanyası


e-Arşiv Fatura’da Zorunluluk Kapsamı Genişliyor! Geçiş İçin Son Günü Beklemeyin, Hemen Geçiş Yapan Herkese İlk 3 Ay Kullanım Bizden!

Digital Planet ile 1 Ağustos 2019 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında e-Arşiv Fatura’ya geçiş yapan herkes ilk 3 ay ücret ödemiyor.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan taslak tebliğ ile bütün e-Fatura mükelleflerine e-Arşiv Fatura kullanımında zorunluluk geliyor. Buna göre; “e-Fatura uygulamasına dahil olma zorunluluğu olan tüm firmaların 1 Ocak 2019 tarihine kadar e-Arşiv Faturası’na geçiş yapmaları gerekiyor. “

e-Arşiv Fatura’nın avantajlarından faydalanmak için zorunlulukları beklemeyin, son gün yoğunluğuna kalmadan geçiş yapın, üstelik 3 ay boyunca ücretsiz kullanın! Türkiye’nin en kapsamlı e-Dönüşüm platformu Digital Planet’in memnun müşterileri arasına girmek için acele edin!

- Bu kampanya, GİB portal kullanıcıları, Digital Planet müşterisi olmayan yeni firmalar ve gönüllülük kapsamında geçiş yapmak isteyen firmalar için geçerlidir.
- Kampanyadan sadece NetInvoice DP Portali (DTP Portal) kullanıcısı firmalar yararlanabilir.
- Başvuru için son tarih 30 Kasım 2019’dur ve 2 yıllık abonelik taahhüt verildiği takdirde aktif olur.
- Kampanya e-Arşiv Faturası geçiş tarihinizden itibaren geçerli olmak üzere 3 ay boyunca ücretsizdir.
- Kampanyaya katılan firmalar, proje bedelinden de muaf olacaktır.
- Detaylı bilgi ve başvuru için: info@digitalplanet.com.tr
- 0212 483 72 93 Dahili:9 ve 444 9 328 Dahili: 1

Özel entegratörlük, bu hizmeti aldığınız özel entegratör şirket ile dostluk ve güven ilişkisine dayalı ilerlemenizi gerektirir. Şirket verilerinizin ticari amaçlarla kullanılmadığı ve güvenilir bir ortamda saklandığından emin olmalı, hızlı ve kolay geçişin rahatlığına ve kaliteli hizmetin avantajlarına odaklanmalısınız.