BİZ SİZİ ARAYALIM DP PORTAL GİRİŞ ONLINE İŞLEMLER
Anasayfa > Blog > Yenilenen Digital Planet Mobil Uygulama İle Tanışın!

3 dk okuma süresi

Yenilenen Digital Planet Mobil Uygulama İle Tanışın!Altyapısı ve modern arayüzü ile tamamen yenilenen mobil uygulamamız yayında! 21. yılımızda tam da 21. yüzyıl teknolojisinin dinamiklerine uygun bir güncelleme ile uygulamamız Google PlayStore ve APP Store‘da. Artık e-Fatura ve e-Arşiv Fatura işlemlerinizi mobil cihazınızdan kolayca yürütebilirsiniz. Şu an için görüntüleme, onay/ret süreçleri, not alma gibi işlemlerin yapılabildiği versiyonumuz aslında bir sonraki aşamaların da müjdesini verir nitelikte. Yeni arayüzümüzde tüm süreçler daha pratik hale gelirken, ilerleyen aşamalarda tüm e-Dönüşüm ürünlerimizin de yer aldığı ve aynı zamanda fatura oluşturma işlemlerinin de uygulama içerisinde yapılabildiği çok daha gelişmiş bir platform yaratmak istiyoruz.

Daha Hızlı, Daha Stabil…

Muhasebe süreçlerinde hız ve hatasız işlem süreçleri, personel verimliliğinden, iş ortaklarınızla olan ilişkilerinize kadar ticari yaşam döngüsünün her alanını doğrudan etkiler. Bu hassasiyetin ve sunduğumuz e-Belge entegrasyonunun ne kadar kritik bir konumda olduğunun bilinciyle mobil uygulamamızı tamamen yeniledik ve yayına aldık.

Yenileme sürecimize eski uygulamamızı ve sizlerden gelen talepleri daha detaylı analiz ederek başladık. Sistemin hatasız ve hızlı çalışmasını mümkün kılmak için yeni yazılım altyapısı yatırımlarını yaparken, bir yandan da hizmetlerimizi sizlere mümkün olan en sade ve pratik arayüz ile sunmak için tasarım konseptimizi tamamen değiştirdik.

Ve Karşınızda Yeni Digital Planet Mobil Uygulaması!

e-Dönüşüm süreçlerinin temel odağı olan zamandan ve mekândan bağımsız şekilde veriye erişmek ve işlem yapmak artık çok daha kolay! Digital Planet Mobil Uygulaması, size tek tıklama ile tüm faturalarınızı görüntüleme olanağı sunuyor. Web servis kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapabileceğiniz uygulamamızın açılış ekranı sizi faturalarınızla ilgili temel bir istatistik verisi ile karşılıyor. Tabloları ve menüyü kullanarak evrak tipleri arasında geçiş yapabilir, istatistiklere ulaşabilir, onay ve ret işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yeni tasarımın en önemli özelliği sade ve pratik bir kullanıcı deneyimine odaklanmış olması. Karışık menüler arasında kaybolmadan, anlaşılır, sade ve şık bir arayüz ihtiyacı e-Dönüşüm süreçlerinde kullanıcılarımızın en öncelikli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Bu doğrultuda yazılım geliştirme ekibimiz uzun bir çalışma süreci sonrasında tasarım dilinden yazılım altyapısına dek, güncel teknoloji trendlerine en uygun hale gelen yeni uygulamamızı geliştirdi.

Faturalardan Anında Haberdar Olun

Yeni versiyonu ön plana çıkartan en önemli özelliklerden birisi de yeni bir e-Fatura gelmesi durumunda sizi anlık bildirim göndererek haberdar etmesi. Böylece fatura onay ve ret süreçlerinizi daha kolay takip edebilir ve süreçleri seyahatteyken dahi kolayca yönetebilirsiniz.

Pratik İstatistik Ekranları

Günlük, haftalık ve aylık gibi periyodik evrak istatistiklerinize yeni ve sade arayüz sayesinde kolayca erişebilirsiniz. Gelen ya da şirketiniz tarafından gönderilen herhangi bir faturayı kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca faturayı paylaş butonunu kullanarak WhatsApp, mail ve benzeri iletişim araçları üzerinden gönderimini yapabilir ve fatura süreçlerinizi ofis ya da bilgisayarlara bağlı kalmadan kolayca yürütebilirsiniz.

Digital Planet e-Dönüşüm Uygulamasını Nasıl İndirebilirsiniz?

Google PlayStore'dan uygulamamızı indirmek için buraya, App Store'dan indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz! 

Bilgilendirme

Digital Planet

Tarih

8.07.2021

KATEGORİ

Bilgilendirme

PAYLAŞ: