BİZ SİZİ ARAYALIM DP PORTAL GİRİŞ ONLINE İŞLEMLER
Anasayfa > Blog > Kurumsal Dönüşüm Platformu Tarafından Düzenlenen e-Dönüşüm Webinarlarının Katılımcıları Arasındaydık!

2 dk okuma süresi

Kurumsal Dönüşüm Platformu Tarafından Düzenlenen e-Dönüşüm Webinarlarının Katılımcıları Arasındaydık!Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü Göker Sarp moderatörlüğünde, ilki 9 Haziran Salı günü gerçekleştirilen e-Dönüşüm webinarında; pandemi sürecinde e-Dönüşüm’ün önemi ve 1 Temmuz'da geçiş yapılan uygulamalar konu alındı. Digital Planet olarak, Satış ve Pazarlama Direktörümüz Erdinç Börekoğlu’nun katılımı ile bu webinarda biz de yer aldık. Börekoğlu, pandemi döneminde e-Dönüşüm uygulamalarının bir kez daha nasıl öne çıktığından ve bu süreçte Digital Planet olarak neler yaptığımızdan bahsetti. Aynı zamanda 1 Temmuz itibariyle geçiş yapılan e-Dönüşüm uygulamalarına ve bu süreçte firmaların dikkat etmesi gereken noktalara değindi.

Yoğun talep üzerine, 23 Haziran Salı günü ikincisi gerçekleştirilen webinara ise Ürün Yönetimi Takım Liderimiz Erdi Yalçın ile katılım sağladık. Bu webinarda ise 1 Haziran’da geçiş yapılan e-SMM ve 1 Temmuz’da geçiş yapılan e-Fatura, e-İrsaliye ve e-Müstahsil Makbuzu uygulamalarına dair kullanıcılardan gelen sorular cevaplandırıldı.

20 yılı aşan birikimimizle Türkiye’de e-Dönüşüm sektörünün liderliğini sahipleniyoruz!

Digital Planet olarak e-Dönüşüm alanında farkındalık yaratmak en önemli ilkelerimiz arasında yer alıyor. Bu doğrultuda; küçük, orta veya büyük ölçekli demeden, kurumların e-Dönüşüm ile tanışması konusunda tam destekçiyiz! Bu doğrultuda; e-Dönüşüm’ü ve avantajlarını anlatmak adına çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz!

Kurumsal Dönüşüm Platformu Hakkında

Kurumsal Dönüşüm Platformu; kurumsal çözüm kullanıcıları, yönetim ve bilişim danışmanları, akademisyenler, kurumsal çözüm üreticileri ve hizmet sağlayıcıları ile marka bağımsız deneyim paylaşımı ve iletişimi sağlamak adına 2012 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren alt grupları/komiteleri aracılığı ile kurumsal dönüşüm alanında farkındalığın artırılması için seminerler, workshoplar, saha ziyaretleri, sektörel çalışma grup toplantıları ve farkındalık günleri gibi birçok organizasyona öncülük etmektedir. Pandemi sürecinde de aktif bir şekilde webinarlar düzenlemeye devam ederek, çalışmalarını sürdürmektedir.

Bizden Haberler

Digital Planet

Tarih

7.07.2020

KATEGORİ

Bizden Haberler

PAYLAŞ: