Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Satıştan Sonraki Sürekli Memnuniyetin Adı: Digital Planet Destek Ekibi

Okuma Zamanı: 2 dk.

Satıştan Sonraki Sürekli Memnuniyetin Adı: Digital Planet Destek Ekibi

Digital Planet’in herhangi bir ürünü çerçevesinde hizmet almaya başladığınız ilk andan itibaren tüm sorularınız, hızlı ve kesintisiz bir şekilde destek ekibimiz tarafından cevaplanıyor.

Digital Planet müşterileri satış sonrası hizmetlerin kalitesiyle bir kez daha sektörünün lideriyle çalışmanın keyfine varıyor.

Verdiğimiz hizmette müşteri memnuniyetinin sağlanması ve hep aynı kalitede kalması bizim olmazsa olmazlarımızdandır! Her sene gerçekleştirdiğimiz düzenli müşteri memnuniyet anketleri ile hizmet kalitemizi ölçümlüyoruz. 2016 yılı anket sonuçlarında destek ekibimizin performansı ve memnuniyet düzeyi %90,68 olarak belirlenmiştir. Bu konuda ne kadar ciddi olduğumuzu kanıtladık! Satış sonrası hizmetlerimizdeki kaliteyi madde madde saymak gerekirse:

7 gün 24 saat Kesintisiz Hizmet

Hizmet verilen ürünlerdeki anlık sorunların müşterilerimiz için ne denli önemli olduğunun farkındayız. Her saniyeniz değerli. Bu nedenle resmi tatiller de dahil olmak üzere 7/24 kesintisiz hizmet vererek, müşterilerimizin yaşadıkları her sorunda onların yanındayız.

Uzman Destek Personeli

Konumuzda uzmanlık şart! Destek ekibimiz artan müşteri sayımızla beraber kadrosunu sürekli genişletir. Yani müşteri sayısı arttıkça kalite düşmez, tam tersine aynı düzeyde devam eder. Kaliteli hizmetin doğru bilgi vermekle ile başladığının bilincindeyiz. Tüm personelimizi düzenli eğitimlerden geçirerek bilgilerinin güncel kalmasını sağlıyoruz.

Hızlı Çözümler

İletilen tüm sorunlarda mutlaka gün içinde dönüşler yapıyoruz. Ayrıca yaşanan sorunun aciliyetine göre anlık çözümler sağlarken tüm taleplerinizi ayrıca değerlendirerek geri bildirimler yapma şansı buluyoruz.

Uzaktan Erişim Desteği

Bizim için mesafelerin önemi yok. Başvuru, aktivasyon, fatura gönderimi gibi birçok konuda sözlü ve yazılı desteğin yanı sıra gerektiği takdirde kullandığınız cihazlara uzaktan erişim sağlayarak da destek sağlıyoruz.

Müşteri Takibi

Fatura gönderimleri, e-Arşiv fatura raporlamaları, e-Defter beratlarının resmi defter yapılması gibi birçok konuda işlemlerin yasal süreler içinde gerçekleştirilmesi için takipte kalarak size gerekli destek ve hatırlatmaları yapıyoruz. Ayrıca sizler, işinizle meşgul olurken, biz Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruları da inceleyerek sizleri bilgilendiriyoruz.

Digital Planet Destek Ekibi`mize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Tel: 444 9 328
E-Posta: support@digitalplanet.com.tr

SON YAZILAR

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya Geçecek?

5 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Dönüşüm’e Geçecek!

25 Mart 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.