Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?
Digital Planet | NetVault

Yeni nesil entegratörden yeni nesil belge sıkıştırma çözümü!

Digital Planet’in Sürdürülebilir Dijital Dünyasında dijital belgeleri kayıpsız sıkıştırıp arşivlemek çok kolay! NetVault ile %98’e varan oranlarda sıkıştırma sağlayabilirsiniz!

TEKLİF AL

NetVault nedir?

Dijital dokümanları üretildikleri şekilde kayıpsız olarak sıkıştırıp saklayan yeni nesil arşivleme ve sıkıştırma uygulamasıdır. NetVault ile dokümanlara ulaşmak için dokümanı yeniden oluşturmanıza gerek kalmaz, ihtiyaç duyulduğunda ilgili dokümanlar NetVault üzerinden çekilerek yazıcı ya da e-Posta kanalına yönlendirilebilir.

Neden NetVault?

Etkili Indeksleme ve Web Tabanlı Erişim

Sisteme ait sunum katmanı tamamen web tabanlı olarak tasarlandığı için kullanıcıların ya da diğer sistemlerin arşiv dokümanlarına erişim kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Sisteme ait etkili indeksleme yapısı sayesinde milyonlarca doküman arasından talep edilen dokümana çok kısa cevap süreleri içerisinde ve farklı dosya formatlarına dönüştürülerek elde edilebilir.

Arşivleriniz Güvende ve Sizlerin Kontrolü Altında

Rol tabanlı güvenlik altyapısı ile arşiv dokümanlarına erişim yetkilerini yönetilebilirsiniz. Kullanıcılar yalnızca sahip oldukları rol dahilinde olan arşiv dokümanlarına erişebilirken, yetkisiz kullanıcıların arşiv dokümanlarına erişimini engelleyebilir. Bununla birlikte sistem; dijital imzalı ve zaman damgalı olsun ya da olmasın tüm belgelerin arşivlenmesi ve arşivden görüntülenmesi süreçlerinde bütünlüğün korunması ile içeriğin değişmezliğini garanti altına alır.

Yüksek Oranda Sıkıştırma İmkanı

NETVault’un eşsiz yeni nesil sıkıştırma teknolojisi sayesinde %98’e varan oranlarda kayıpsız sıkıştırma yapılabilir. Dokümanların arşivlendiği disk alanı üzerinde yüksek oranda tasarruf sağlayarak, kaynakların verimli kullanılmasına yardımcı olur. En zor koşullarda PDF/A formatına sahip 2 milyon belgeyi yaklaşık 1GB’lık disk alanında arşivlemek mümkündür. NETVault, AFP, PS formatları haricinde PDF, TIFF, HTML, MSG, FAX gibi formatlardaki dokümanları da olduğu gibi arşivleyebilmektedir.

Paralel İşleme

Sistem, işlemci sayısına bağlı olarak yapılandırılabilen eş zamanlı paralel işlem sayısı ile operasyon süreçlerinde yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Kolay Entegrasyon ve Raporlama

NETVault, FileNet, SharePoint gibi birçok doküman yönetim sistemi ve SAP gibi yaygın kullanılan ERP sistemleri ile kolayca entegre olabilmektedir. Ayrıca, sistem üzerinde tanımlı ve sonradan oluşturulabilecek parametrik raporlar sayesinde arşivlenmiş dokümanlar ile ilgili detaylı raporlara ulaşabilir, arşiv dokümanlarına kullanıcı erişimlerini takip edebilirsiniz.

NetVault’e hemen geçin!

Digital Planet’in uzman destek personeli sizi arasın, NetVault’e geçiş süreciniz hemen tamamlansın! 

Referanslarımız

© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.