Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

n11.com Mağazaları, n11Faturam Uygulaması ile e-Dönüşüm’ün Avantajlı Dünyasından Faydalanıyor!

Okuma Zamanı: 2 dk.

n11.com Mağazaları, n11Faturam Uygulaması ile e-Dönüşüm’ün Avantajlı Dünyasından Faydalanıyor!

n11.com’da faaliyet gösteren firmaların e-Fatura sistemi n11Faturam, 2018 Ocak ayından beri hizmet vermeye devam ediyor. n11.com ve Digital Planet iş birliğiyle geliştirilen n11Faturam uygulaması sayesinde; n11.com’da hizmet veren firmalar tüm fatura işlemlerini elektronik ortamda tamamlayabiliyor.

Firmalar, ücretsiz kurulum ve avantajlı kontör paket fiyatlarıyla hizmet veren n11Faturam uygulaması ile kullanımı oldukça kolay bir ara yüz üzerinden müşterilerine elektronik ortamda faturalarını oluşturarak iletebiliyor. Mağazalar böylelikle müşteri memnuniyetini de artırırken, çok daha düşük bir maliyet ile oldukça hızlı ve pratik şekilde fatura süreçlerini n11Faturam portali üzerinden gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda faturaları yine bu dijital sistem üzerinde kolayca arşivleyebiliyorlar.

Ayrıca n11Faturam, n11.com mağaza paneli ile entegre şekilde çalışıyor. Dolayısıyla n11.com mağazaları, tek tık ile mağaza paneli üzerinden tüm siparişleri için fatura kesebiliyorlar.

Ocak 2018’den bugüne kadar n11Faturam sisteminden milyonlarca fatura geçti!

n11.com bünyesinde 115 bini aşkın online mağaza bulunuyor. 2020 Nisan ayı itibariyle bu mağazalardan binlercesi faturalarını n11Faturam uygulaması sayesinde elektronik ortamda hazırlıyor.

2018 yılının Ocak ayından beri yayında olan n11Faturam uygulamasından geçen toplam fatura sayısı ise milyonlar seviyesinde… Özetle; n11Faturam uygulamasını kullanan binlerce n11.com mağazası, bugüne kadar milyonlarca elektronik fatura düzenleyerek, müşterilerine iletti.

Tüm bu verilerden yola çıkarak; binlerce firmanın kâğıt fatura oluşturmak için kâğıt veya baskı maliyeti, zaman ve iş gücü harcamasına gerek kalmadığını söyleyebiliriz. Söz konusu n11.com mağazaları, n11Faturam sayesinde;

• Faturalarını tek tıkla oluşturdular.

• Oluşturdukları e-Arşiv Faturaları anında e-Mail yolu ile müşterilerine ilettiler.

• Hazırladıkları elektronik faturalar sistemde otomatik olarak arşivlendi, gerektiğinde hızlıca bulabildiler.

• Operasyonel süreçlerden, baskı ve kargo süreçlerinden kurtuldular.

• Uygulamayı n11.com harici satışlar için de kullanıp, başka satış kanallarında da e-Fatura ve e-Arşiv Fatura düzenlemeye devam ettiler.

*Birden fazla mecrada satış kanalı olan firmaların; sadece n11.com’da değil, satış yaptığı diğer mecralarda da n11Faturam uygulamasını kullanarak elektronik fatura oluşturabildiklerini biliyor muydunuz?

n11Faturam uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak için 0850 228 82 86 numaralı hattımızı arayarak, hemen iletişime geçin!

 

SON YAZILAR

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya Geçecek?

5 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Dönüşüm’e Geçecek!

25 Mart 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.