Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Müşterilerinizle İletişiminizi Derinleştiren Uygulama: EngageOne Video

Okuma Zamanı: 3 dk.

Müşterilerinizle İletişiminizi Derinleştiren Uygulama: EngageOne Video

Müşteri memnuniyeti bir şirketin sahip olabileceği en önemli değerdir. Eğer müşterileriniz verdiğiniz hizmetten memnunsa ve sizden övgüyle söz ediyorsa şirketiniz kazançtan çok daha ötede olan güven ve sadakati kazanmış demektir. Elbette güven ve sadakatin sürekliliğinin sağlanması gerek. Bu yüzden bir pazarlama stratejisi yapılırken göz ardı edilmemesi gereken en önemli konu: müşterilerin beklentilerini doğru anlamak, gerçek anlamda müşteriye hitap eden çözümler üretmek ve iletişimi geliştirerek sürekli bir hale dönüştürmektir. Böyle bir durumda Müşteri İletişim Yönetimi (Customer Communications Management/CCM) devreye giriyor. Müşteri İletişim Yönetimi’nin temelinde kişiselleştirme (personalization) bulunuyor. Yani burada müşterileriniz için oluşturulan herhangi bir içeriğin kişiye özel olarak üretimi söz konusu. Şirketlerin önceliklerini bu konuyla ilgili çalışmalara vermeleri, müşteri iletişim yönetiminde büyük yarar sağlayacaktır. Daha önce EngageOne uygulamalarının müşteri iletişimi için doküman üreten diğer uygulamalarından bahsetmiştik. Bu defa hız, kolaylık, düşük maliyet ve müşteri memnuniyeti sunan “EngageOne Video” ürününden bahsedeceğiz.

Dikkat Çekici İçeriklerle Şirket İmajını Güçlendirin

Şirketinizden çıkan ve müşterilerinize ulaşan her içerik onlarla iletişin kurmanız için bir imkân sunmaktadır. Unutmayın ki müşterinize ulaşan her içerik aynı zamanda bir pazarlama aracı görevindedir. Video özelinde düşünecek olursak; video içeriklerinin giderek daha önemli bir hale dönüştüğü dünyada, müşterilerinize video içeriklerle de dikkat çekici deneyimler yaşatabilirsiniz. Kredi kartı ekstreleri, faturalar, poliçeler ya da mektuplar… EngageOne Video ile tüm bu dokümanları müşterilerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak düzenleyebilir ve aynı zamanda marka imajınızı güçlendirecek formatlarda göndererek “Kişiye Özel İçerik Üretimi” sağlayabilirsiniz.

Müşterileriniz İçin Özel İçerikler Hazırlayın

Müşterilerin gözünü korkutan, kafa karıştıran, kompleks, ağır ve fazla regülatif bilgi içeren faturalar yerine EngageOne Video ile fatura kalemlerini detaylıca açıklayan, özelleştirilmiş içerikler hazırlamak mümkün. Sıkıcı ve klasik fatura anlayışından kurtulup fatura detaylarını açıklayarak müşterilerinizin konuları daha iyi anlamasını sağlayabilirsiniz.

Kişiye özel içerik üretimi sağlayan yazılımlardan biri olan uygulama; telekomünikasyon, sağlık, banka, sigorta gibi müşteri ilişkileri yoğun ve canlı olan sektörler için etkin iletişim imkânı sağlar. Sağlamış olduğu diğer avantajlara bakıldığında;

• Satış hacminizin ve hızınızın artması

• Müşterileri hizmet kaliteniz artarken çağrı merkezi masraflarınızın azalması

• Faturaları ve sözleşme gibi dokümanlarınızı net ifadelerle vererek anlaşılır kılması

Günümüz dijital dünyasında video, pazarlama faaliyetlerine destek sağlayan en önemli mecralardan biridir. Görsel olan içerik her zaman gerçeklik katar. Videonun gerçekçi olabilmesi için ise kişiye özel ve interaktif olması artık bir zorunluluktur. İşte, EngageOne Video bu gerçekliği bir adım öne taşıyor.

Kişiye Özel İçerik Üretimi’nde Türkiye’de öncü olan Digital Planet’in Müşteri İletişim Yönetimi Ürünleri için tıklayınız.

Detaylı bilgi için: ccm@digitalplanet.com.tr

SON YAZILAR

Sovos Digital Planet ile Adım Adım e-Dönüşüm’e Nasıl Geçilir?

8 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

e-Fatura Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

2 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.