Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Kişiye Özel Doküman Üretimi Şirketlere Ne Sağlar?

Okuma Zamanı: 4 dk.

Kişiye Özel Doküman Üretimi Şirketlere Ne Sağlar?

Şirketler için müşteri memnuniyetinin sağlanması, elde edilebilecek en büyük kârdır. Pazarlama stratejilerinin odağına müşteriyi koymak ise müşterilerin beklentilerini anlayıp onlara hitap eden çözümler üretmekle mümkün. İşte bu noktada da Müşteri İletişim Yönetimi (Customer Communications Management/CCM) devreye giriyor.

Müşteri İletişim Yönetimi’nin temelinde “tüm kanallarda aynı kullanıcı deneyimi (omnichannel yaklaşımı) sağlama ve daha alışıldık bir ifadeyle “kişiselleştirme (personalization)” var. Bu sistemin önemli bir parçası olan Kişiye Özel Doküman Üretimi, müşterilere, dolayısıyla şirketlere sağladığı faydalar nedeniyle mercek altına alınmalı.

Müşterinize Ulaşan Her Doküman Aynı Zamanda Pazarlama Aracı

Kredi kartı ekstreleri, faturalar, poliçeler ya da mektuplar… Şirketinizden çıkıp müşterilerinize ilettiğiniz her doküman, onlarla iletişim kurmanızı sağlayan birer araç aynı zamanda. Bu dokümanları onların beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun şirketinizin marka imajını güçlendirecek formatlarda göndermeniz ise Kişiye Özel Doküman Üretimi’ni çağın bir gerekliliği haline getiriyor.

Digital Planet’in Müşteri İletişim Yönetimi Ürün Ailesi ile Tanışın


17 yıllık deneyimi, acil durumlarda dahi en kısa sürede cevap alabileceğiniz uzman ve tecrübeli destek ekibi ile Kişiye Özel Doküman Üretimi’nde Türkiye’de öncü olan Digital Planet’in ürün ailesi ile şirketinize sağlayacağınız katkılara bakalım:


Dokümanlarınızın Tasarımı ve Üretimi İçin DOC1

DOC1, alışılagelmiş tasarım araçlarını bir arada sunarak tasarım yapmayı kolaylaştırır. Kurumların ihtiyacı olan müşteri belgelerini tasarlayıp oluşturmasına, yönetmesine ve sunmasına imkan verir.

Kredi kartı ekstreleri, faturalar, poliçeler, müşteri mektupları vb. dokümanlarınızı kolayca tasarlayarak baskı, e-mail, fax gönderimleri ve arşivleme için farklı formatlarda üretebilirsiniz.

DOC1 ile yüksek montanlı doküman üretimlerinizi, paralel işleme özelliği sayesinde oldukça kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca DOC1’ın dinamik mesaj oluşturma özelliği sayesinde dokümanlarınızın tasarımını değiştirmeden, tasarımların içerisinde dinamik mesaj alanları tanımlayabilir, bu sayede müşterilerinizin doğum günlerini kutlayabilir ya da kampanyalarınızın duyurusunu yapabilirsiniz.

Yeni Nesil Arşivleme: NetVault

WEB tabanlı olarak tasarlanan NetVault, dokümanlarınızı üretildikleri şekilde kayıpsız olarak sıkıştırmanıza ve arşivlemenize yarar. Tarihi ne kadar eski olursa olsun, ulaşmak istediğiniz dokümanları akıllı arama motoru ile arayarak saniyeler içinde erişim sağlayabilirsiniz. Örneğin çağrı merkezlerine yapılan aramalarda müşteriler eski dokümanları ile ilgili bilgi almak istediklerinde NetVault üzerinden bu dokümanlara kolayca erişmek mümkün. NetVault ile;

●98’e varan oranlarda kayıpsız sıkıştırma yapabilir,
●PDF, AFP,Postscript, TIFF, HTML gibi farklı formatlardaki dokümanları depolayabilirsiniz.
●Üretilen dokümanlara ulaşmak için veriyi yeniden oluşturmanıza gerek kalmaz, gerekli dokümanlara NETVault üzerinden ulaşarak yazıcı ya da e-Posta kanalına yönlendirebilirsiniz.

Farklı Formatlarda Toplu Gönderim İçin: NetGateway

Dokümanlarınızı farklı gönderim tiplerine ve kanallarına göre (e-Posta, faks ve SMS gibi) hızlı ve basit bir şekilde göndermenizi sağlayan NetGateway ile;

●Çoklu firma tanımı ve yönetimi yapabilir,
●Çoklu kategori tanımlayabilir,
●Gönderim yapılırken kullanılabilecek farklı profiller tanımlayabilir,
●Gönderim tipine göre gönderim ayarları tanımlayabilir,
●Gönderim raporlarına ulaşabilirsiniz.

Özetle; doküman tasarımı, üretimi ve doküman gönderimi ile ilgili tüm süreçleri otomasyona sokan Kişiye Özel Doküman Üretimi yazılımları ile;

●Hızlı,
●Kolay,
●Düşük maliyetli,
●Müşteri memnuniyeti yüksek,
●Dijital dünyaya uygun bir şekilde işlerinizi yürütmeniz mümkün.

Kişiye Özel Doküman Üretimi ile müşteri memnun, siz memnunsunuz. Pazarlamanın her alanında artık neredeyse ilk tercih olan videoların müşteri deneyiminde nasıl kullanılmaya başlandığını ise bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Unutmayın; içinde bulunduğumuz dijital çağda sunduğunuz hizmet ne kadar kişiye özel ve interaktifse o kadar gerçekçi olarak algılanıyor.

Ürün hakkında detaylı bilgi için: info@digitalplanet.com.tr

SON YAZILAR

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya Geçecek?

5 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Dönüşüm’e Geçecek!

25 Mart 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.