Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?
Digital Planet | e-Mutabakat

Mutabakat hiç bu kadar kolay olmamıştı!

e-Mutabakat’a Digital Planet ile geçiş yapın, müşterileriniz ve iş ortaklarınızla borç-alacak mutabakatlarınızı zaman ve maliyet tasarrufuyla yönetin!

TEKLİF AL

e-Mutabakat nedir?

e-Mutabakat hizmeti, şirketlerin müşteri ve/veya tedarikçileri arasında tanımlanmış alacak-borç hesaplarının elektronik ortamda kolay, hızlı, güvenli ve hatasız olarak karşılaştırılmasını sağlar. BA-BS mutabakatları, cari hesap mutabakatları ve bakiyesiz mutabakatlar için geliştirilmiş bir web uygulamasıdır.

Neden e-Mutabakat?

Kullanıcı Dostu Arayüz

Sade ve fonksiyonel altyapısı ile ilk kullanımdan itibaren sisteme kolayca adapte olmanızı ve mutabakat süreçlerinizi başarıyla sonuçlandırmanızı sağlar.

Daha Verimli İletişim

Mutabakat bildiriminden sonuçlandırmaya kadarki tüm süreçte firmalar ile yürüttüğünüz iletişimi kaydederek istediğiniz an izlemenizi sağlar.

Zaman +Performans

e-Mutabakat, alacak-borç hesaplarınızın yoğun ve sıkı denetleme gerektiren zorlu süreçlerinin sorumluluğunu üstlenir, sistem üzerinden hızlı ve kolay adımlarla mutabakatlarınızı sonuçlandırır.

Operasyonel Maliyetlerde Değerli Oranda Düşüş

Kağıt kullanımını ortadan kaldırarak kağıt, yazıcı çıktısı, telefon görüşmeleri, kurye gönderimi ve arşivlemeye dair tüm operasyonel işlemlerinizin elektronik yönetim ve takibini mümkün kılar ve firmanızın maliyetlerini düşürür.

Mesajlaşma Modülü

Mutabakat sürecinize hız sağlayan diğer kolaylık, uygulamanın içinde çalışan mesajlaşma modülüdür. Mutabakatlarınız ile ilgili uyuşmazlık durumunda, karşı firma ile mutabakat detaylarınızı online ve otomatik olarak karşılaştırma imkanı sunar.

Karşılaştırma Modülü

Karşılaştırma motoru özelliği ile iki ekstreyi elektronik olarak kıyaslayarak hangi hareketlerin eşleşmediğini saniyeler içinde bulabilirsiniz.

Doğru Raporlama

Sistem üzerinde tüm raporlama ihtiyaçlarınızı karşılayacak hazır raporlar mevcuttur. Bu rapor formatlarını kullanarak hızlı ve kolay şekilde raporlama yapabilirsiniz.

Mutabakat süreçleri hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Farklı formatta (excel vb.) dosya ya da entegrasyon sağlanan ERP sistemleri üzerinden veriler sisteme aktarılır.

Sistem üzerinden tanımlı e-Posta adreslerine içinde güvenli bir link bulunan mutabakata davet e-Posta’sı gönderilir.

Alıcı bu link üzerinden mutabakat ekranına doğrudan gider ve uygun şekilde yanıtı verir.

Mutabık olunmaması durumunda firma kendi rakamını yazarak ekstresini Excel dosyası olarak yükler, isterse kaşe ya da imzalayarak mutabakat mektubunu siteye geri yükler.

e-Mutabakat’larınız 10 yıl boyunca güvenilir şekilde saklanır.

e-Mutabakat’a hemen geçin!

Digital Planet’in uzman destek personeli sizi arasın, e-Mutabakat’a geçiş süreciniz hemen tamamlansın! 

Sıkça Sorulan Sorular

Geçmiş dönem mutabakatlarına istediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Kullanıcı istediği anda bir firmaya ait tüm geçmiş mutabakat bilgilerine kolayca ulaşabileceği gibi, geçmiş bir döneme ait mutabakat bilgilerine de kolayca ulaşabilir.

Yurtdışı ile İngilizce dilinde mutabakat yapabilirsiniz. e-Mutabakat uygulamamız üzerinden yurtdışındaki müşteri ve satıcıları ile mutabakat yapan birçok işletme vardır.

Aynı firmaya, aynı mutabakat döneminde, farkı para birimleri ile mutabakat gönderimi yapılabilir.

Referanslarımız

© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.