Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?
Digital Planet | DOC1

Kişiye özel belge oluşturmanın en kolay ve en avantajlı yolunu keşfedin!

Digital Planet’ın Sürdürülebilir Dijital Dünyasında kişiye özel belge oluşturmanın en hızlı ve kolay araçları elinizin altında! DOC1 ile kişiye özel belgelerinizi e-Posta, faks, SMS gibi farklı kanallara uygun formatta tasarlayabilir, hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

TEKLİF AL

DOC1 Nedir?

Yüksek hacimli ve kişiye özel doküman üreten fatura, ekstre ve poliçe tasarımlarını oluşturmak ve sürdürmek için kullanılan PDF, PS ve AFP gibi formatlarda (baskı formatları) dinamik belgeler oluşturabilen doküman oluşturma yazılımıdır.

DOC1 kolaylığını yaşayın!

Akıllı Mesaj Editörü

Gelişmiş akıllı mesaj editörü ile basitleştirilmiş bir tasarım deneyimi sunar. Ekranda gördüğünüz tasarımı birebir baskılarınıza yansıtabilirsiniz.

Tasarım Araçları

Alışılagelmiş tasarım araçlarını bir arada sunarak tasarım yapmayı kolaylaştırır.

Eş Zamanlı Doküman İşleme

Yüksek miktarlarda doküman üretimlerinizi, paralel çalışabilme özelliği sayesinde oldukça kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz.

Dinamik Mesaj Oluşturma

Doc1 ile entegre olarak çalışan ve web portali üzerinde oluşturulan kişiye özel mesajların tasarlandığı, müşteriye özel mesaj tasarımının içerik oluşturma, kontrol ve onay gibi adımlarının farklı departmanlar tarafından uygulanabildiği içerik yönetim uygulamasıdır. Content Author uygulaması yardımıyla dinamik mesaj oluşturma özelliği ile tasarımlarınızın içerisinde dinamik mesaj alanları tanımlayabilirsiniz. Bu sayede tasarımı değiştirmeye ihtiyacı olmaksızın müşterilerinize istediğiniz mesaj ya da bilgilendirmeyi iletebilirsiniz.

DOC1’e hemen geçin!

Digital Planet’in uzman destek personeli sizi arasın, DOC1’e geçiş süreciniz hemen tamamlansın! 

Referanslarımız

© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.