Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Dijital Dönüşüm, Gücünü Bir Kez Daha İspatlıyor!

Okuma Zamanı: 2 dk.

Dijital Dönüşüm, Gücünü Bir Kez Daha İspatlıyor!

Dünya’yı saran Koronavirüs (Covid-19) salgını ile e-Dönüşüm uygulamalarının önemini bir kez daha anlıyoruz. Salgından dolayı evde kalınması, işlerin evden yürütülmesi çağrıları yapılırken dijital dönüşüme geçen firmaların operasyonel işlerini yürütmek için ofiste olmaları gerekmediğini deneyimliyoruz.

e-Dönüşüm Uygulamalarını Kullanan Firmalar, İşleyişlerine Devam Ediyor!

Firmalar, e-Dönüşüm uygulamalarını kullanarak ofisten uzakta da olsalar tüm işlemleri tek tıkla hallederken, tüm belgelerine de tek tıkla ulaşabiliyorlar. Temasın çok riskli olduğu bu dönemde, e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya geçmiş olan firmalar faturalarını elektronik ortamda oluşturup alıcıya e-Posta ile gönderip teması ortadan kaldırıyorlar. Unutmayın; virüsler faturaların gönderildiği plastik kargo poşetleri üzerinde 72 saate kadar yaşayabiliyorlar.

e-Dönüşüm’e Digital Planet İle Geçerek, Operasyonel İş Süreçlerinizin Devamlılığını Koruyun!

Digital Planet olarak; Koronavirüsü’nden korunmak ve ülkemizde daha fazla yaygınlaşmasını engellemek adına gerekli önlemleri aldık. İlk vakanın açıklanmasının hemen ardından, ihtiyaç duyulan tüm altyapıyı hazırlayarak çalışanlarımızın tamamını evden çalışma sistemine geçirdik. Ofislerimizden uzakta da olsak, finansal belgelerinizi dilediğiniz her yerden güvenli şekilde yönetmenizi sağlayacak güçlü altyapımızla tüm kullanıcılarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Ekiplerimiz birbirleri ile aktif olarak iletişim halinde ve destek ekiplerimiz 7/24 kesintisiz olarak tüm kullanıcılarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Verilerinizi 3 yedekli olarak sakladığımız veri merkezlerimizde de gereken tüm önlemleri aldık.

Hâlâ e-Dönüşüm uygulamalarına geçmediyseniz ve bu süreçte e-Dönüşüm’e geçmenin zor olacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Digital Planet olarak hepimizin sağlığı için tüm bilgi alma ve başvuru süreçlerini fiziksel temas kurmadan online şekilde yürütüyoruz.

e-Dönüşüm’e geçmek için tek tıkla başvuru yapın, sizi arayalım!

Finansal verilerinize ilk günkü motivasyonumuz ile sahip çıktığımızdan emin olabilirsiniz! Güvenilir iş ortağınız olarak her süreçte yanınızdayız!

SON YAZILAR

Sovos Digital Planet ile Adım Adım e-Dönüşüm’e Nasıl Geçilir?

8 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

e-Fatura Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

2 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.