Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Digital Planet’ten Çalışanlarına Özel Online Afet Eğitimi!

Okuma Zamanı: 1 dk.

Digital Planet’ten Çalışanlarına Özel Online Afet Eğitimi!

Deprem ve afet kuşağında bulunan ülkemizin farklı şehirlerinde zaman zaman doğal afetler meydana geliyor. Düşük ve orta şiddetli depremlerde, bina zarar görmediği halde deprem sonrasında oluşan panik nedeniyle yaralanmalar yaşanabiliyor. Kendimizin ve çevremizdekilerin sağlığı için afet konusunda bilinçlenmemiz gerekiyor.

Biz de Digital Planet ailesi olarak; afet öncesinde, afet sırasında ve afet sonrasında neler yapmamız gerektiği konusunda bilinçlenmek için İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanımız Taner Keser’in moderatörlüğünde Online Afet Eğitimi gerçekleştirdik.

Şirket içi iletişimde kullandığımız Microsoft Teams platformu üzerinden Aralık ayı içerisinde gerçekleştirilen online eğitime katılım talebi yüksekti. Özellikle son dönemlerde ülkemiz için kritik önem taşıyan deprem konusunda farkındalık oluşturan bu eğitimde; depremin oluşturacağı tehlikeleri en aza indirmek için deprem öncesinde nasıl önlemler alabileceğimizin, deprem sırasında doğru davranış ile kendimizi ve çevremizdekileri nasıl koruyabileceğimizin ve deprem sonrasında yapılması gerekenlerin üzerinde duruldu.

Gerçekleştirilen eğitim sayesinde Digital Planet çalışanları; doğal afetler ile ilgili akıllarına takılan konularda işin uzmanına soru sorma şansı yakaladı.

SON YAZILAR

Sovos Digital Planet ile Adım Adım e-Dönüşüm’e Nasıl Geçilir?

8 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

e-Fatura Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

2 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.