Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Digital Planet’ten 23 Nisan’a Özel Digital Çocuk Etkinliği

Okuma Zamanı: 2 dk.

Digital Planet’ten 23 Nisan’a Özel Digital Çocuk Etkinliği

Digital Planet’in Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsünde bulunan Teknopark ofisinde 23 Nisan Digital Çocuk etkinliğinin ilki gerçekleştirildi. 23 Nisan öncesi kurum çalışanları ve çocuklarının katıldığı etkinlikte eğitici eğitimler ve atölyeler düzenlendi.

Bu yıl 98. yıldönümü olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Digital Planet ailesi Digital Çocuk temasıyla gerçekleştirilen bir etkinlikle kutladı. Yeni nesle teknolojiyi anlatmak, yalnızca oyunlardan ibaret olmadığını göstererek doğru yönlendirmek amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte kurum çalışanları ve çocukları keyifli bir gün geçirdi.

Hem Geleneksel Hem de Farklı Bir Etkinlik Teması

Etkinlik boyunca her yıl 23 Nisan’da görmeye alışkın olduğumuz anlar da yaşandı. Kurum çalışanlarının 3-10 yaş arasındaki çocukları anne ve babalarının koltuklarına oturarak iş hayatıyla tanıştılar. Küçük de olsa iş hayatına dair fikir edindiler.

Yaratıcı Atölyeler İle Çocuklar Keşfederken Eğlendiler!

Digital Planet’in minik ziyaretçileri kendileri için hazırlanan özel bir oyun odasında gün boyunca profesyonel oyun arkadaşlarıyla oyunlar oynayarak eğitici atölyelere katıldılar. Etkinliğin önemli atölyelerinden K’NEX ve LEGO etkinliğinde kodlama ve modelleme dünyasını keşfettiler. Gün içinde gerçekleştirilen resim atölyesinde minik katılımcılar “Digital Planet denince akıllarında nelerin canlandığını” resmettiler ve resimleriyle Digital Planet ofisinin duvarlarını süslediler.

Etkinlikten Fotoğraflar için tıklayınız

SON YAZILAR

Sovos Digital Planet ile Adım Adım e-Dönüşüm’e Nasıl Geçilir?

8 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

e-Fatura Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

2 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.