Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Digital Planet, Türkiye’ye e-Dönüşüm’ü Anlatmaya Devam Ediyor – Adana

Okuma Zamanı: 2 dk.

Digital Planet, Türkiye’ye e-Dönüşüm’ü Anlatmaya Devam Ediyor – Adana

Türkiye’de e-Dönüşüm sektörünün en kapsamlı platformuna ve en yüksek işlem hacmine sahip özel entegratör şirketi Digital Planet, tüm Türkiye’yi kapsayan e-Dönüşüm seminerlerine devam ediyor.

6 Şubat Salı günü Adana’nın iki önemli ilçesi Kozan ve Ceyhan’da art arda gerçekleştirilen e-Dönüşüm seminerlerine toplamda 80’e yakın kişi katıldı.

Digital Planet’in Başlangıç Kurumsal Hizmetler bayisi elektronikfaturam.com tarafından organize edilen ilk etkinlik sabah saatlerinde Kozan Özden Kültür Merkezinde gerçekleşti. İkinci etkinlik ise öğleden sonra Ceyhan Ticaret Odasındaydı.

Etkinlikler, Kozan Vergi Dairesi Müdürü Zafer Özgür DEMİR, SGK Ceyhan İl Müdürü Mahmut BÜLBÜL, Adana SMMM Oda Başkanı Ali FARSAK, SMMM Dayanışma Grubu Başkanı Turgut TELLİ, Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubu Başkanı Güney YILMAZ ve Kozan ve Ceyhan Mali Müşavirler odası üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

e-Serbest meslek makbuzu, e-Müstahsil makbuzu, e-İrsaliye hizmetlerine İlişkin Zorunluluklar Merak Konusu

Her iki etkinlikte de Digital Planet Bölge Müdürü Bayram Savran katılımcılarla; yeni tebliğler (e-İrsaliye, e-Müstahsil makbuzu, e-Serbest meslek makbuzu, e-Arşivkapsamındaki yenilikler, e-İhracat faturalarının gönderilmeye başlaması ve SGK’nın e-Faturaya geçişi) hakkında önemli bilgileri paylaştı.

e-Serbest meslek makbuzu, e-Müstahsil makbuzu, e-İrsaliye hizmetleri ile Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından zorunluluk kapsamındaki ciroda bir düzenleme olup olmayacağı merak konusuydu. Katılımcılardan sıkça konuyla alakalı soru alındı.

Muhasebecileri, mali müşavirleri, işletme ve kurumları e-Dönüşüm ile ilgili yeni fırsat ve çözümlerle tanıştırmayı hedefleyen Digital Planet, Türkiye’ye e-Dönüşümü yaymaya devam edecek.

Seminer genelinde çekilen fotoğrafları Etkinliklerimiz sayfasından görüntüleyebilirsiniz:
https://www.digitalplanet.com.tr/tr/etkinlikler/6-subat-adana-smmmo-edonusum-semineri

SON YAZILAR

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya Geçecek?

5 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Dönüşüm’e Geçecek!

25 Mart 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.