Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

DIGITAL PLANET Türkiye’nin e-Dönüşüm Yol Haritasını “e-Dönüşüm ve Ötesi Zirvesi”yle Çizdi!

Okuma Zamanı: 3 dk.

DIGITAL PLANET Türkiye’nin e-Dönüşüm Yol Haritasını “e-Dönüşüm ve Ötesi Zirvesi”yle Çizdi!

Türkiye’nin e-Dönüşüm sürecini geleceğe taşıyacak uygulamalar ‘e-Dönüşüm ve Ötesi Zirvesi’nde tartışıldı. Türkiye’nin e-Dönüşüm’de öncü ve lider kuruluşu Digital Planet’in 5 Kasım 2015 Conrad İstanbul’da düzenlediği ‘e-Dönüşüm ve Ötesi Zirvesi’nde sektörün dünü bugünü ve yarını uygulamalı sunumlarla anlatıldı.

e-Dönüşüm’de öncü, lider ve sektör yöneticisi konumunda olan Digital Planet’in Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Vural, 2001 yılından bu yana yenilikçi ürün ve hizmetlerle 2 bin 500’den fazla müşteride 50’ye yakın ERP sistemiyle tam entegre çalıştıklarını söyledi. e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura konularında Türkiye’nin açık ara en büyük, en güvenilir ve en çok e-fatura işleyen firması Digital Planet’in önümüzdeki dönemde kurumlara yeni fırsat ve çözümler sunarak e-Dönüşüm süreçlerini çok daha öteye taşıyacağını ifade eden Adnan Vural, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Digital Planet olarak aylık 50 milyona yaklaşan bireysel e-Arşiv Fatura’sı adediyle bu alanda yaklaşık yüzde 90 trafiği yönetiyoruz ve açık ara en büyük e-arşiv platformuna sahibiz. Bugün toplam 3,5 milyar faturaya ulaşan saklama kapasitemizle dünya çapında bir fatura saklama platformuyuz. Aylık yaklaşık 100 milyon ekstre, fatura, poliçe gibi toplu doküman tasarım ve üretim platformunda yüzde 90 pazar payımızla lider konumdayız. 20 faturaya da 20 milyon faturaya da hizmet verebilen kurumlara özel çözümleri, doğrudan ve 90’a yaklaşan partner ağı üzerinden sunabiliyoruz. Bu özelliğimizle en kapsamlı, en hızlı ve güvenli geçişi sunan çözüm platformu olduğumuzu söylemek isterim. Ödüllü sıkıştırma teknolojisiyle sayısal imzalanmış PDF, UBL, e-defter dokümanlarını kayıpsız olarak yüzde 98 sıkıştırarak saklayabiliyor ve kolayca erişim imkânı sunan özel teknolojileri bünyemizde bulunduruyoruz. Kişiye özel mesajlar, kampanyalar, toplu doküman/fatura tasarım, üretim, yönetim ve gönderim çözümlerinde de en çok tercih edilen firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.”

Adnan Vural, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura konularında Türkiye’nin açık ara en büyük, en güvenilir, en çok e-fatura işleyen firması Digital Planet’in önümüzdeki dönemde kurumlara yeni fırsat ve çözümler sunarak e-dönüşüm süreçlerini çok daha öteye taşıyacağını ifade etti. Adnan Vural, “e-Dönüşüm içinde bulunduğumuz bilgi çağının bir gereği… Ancak e-Dönüşüm’de de yeni şeyler söylemenin zamanı geldi. Çünkü bugünün ötesine geçmemiz gerekiyor” diye konuştu.


CFO Paneli – Moderatör Rauf Ateş

e-Dönüşüm ve Ötesi Zirvesi’nde Capital Dergisi Yayın Direktörü Rauf Ateş’in moderatörlüğünü üstlendiği CFO Paneli’nde ise Akkök Holding, Fiba Perakende Grubu, Novartis Türkiye, Çelebi Hava Servisi ve Makyol yöneticileri e –Dönüşüm stratejilerini, aldıkları sonuçları ve e-dönüşüm sistemine geçecek şirketler için önerilerini paylaştı.

Panelde, PepsiCo Finans ve İK Çözümleri Müdürü Selçuk Ergül e-dönüşüm başarı öykülerini anlatırken, PWC Türkiye’den Cem Aracı ve Yasemin Bekgöz e-Dönüşüm gündemi ile ilgili bilgi verdi. Digital Planet Ürün Sorumlusu Mesut Yıldırım’ın mobil ve bankacılıkta örnek uygulamaları anlattığı Zirve’nin açılış konuşmasını üstlenen Kadir Çöpdemir, e-Dönüşüm ve Ötesi Zirvesi’nin sonunda da e-Dönüşüm’ü kendi gözünden yorumlayarak, katılımcılardan yoğun alkış aldı.

e-Dönüşüm ve Ötesi Zirvesi’nin sonunda gerçekleştirilen çekilişle katılımcılara 10 mini I-pad hediye edildi.

SON YAZILAR

Sovos Digital Planet ile Adım Adım e-Dönüşüm’e Nasıl Geçilir?

8 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

e-Fatura Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

2 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.