Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Digital Planet Portal Hizmetinin Avantajları Saymakla Bitmiyor!

Okuma Zamanı: 3 dk.

Digital Planet Portal Hizmetinin Avantajları Saymakla Bitmiyor!

Özel entegratörlük, bu hizmeti aldığınız özel entegratör şirket ile dostluk ve güven ilişkisine dayalı ilerlemenizi gerektirir. Şirket verilerinizin ticari amaçlarla kullanılmadığı ve güvenilir bir ortamda saklandığından emin olmalı, hızlı ve kolay geçişin rahatlığına ve kaliteli hizmetin avantajlarına odaklanmalısınız.

Digital Planet Portal Hizmeti Avantajlıdır.

Digital Planet özel entegratör portali NetInvoice ekosisteminde bulunan tüm uygulamalar aynı kullanıcı deneyimine sahiptir. Ara yüzler tasarlanırken aynı kullanım özellikleri ve kolaylıkları dikkate alınır ve tüm ara yüzlerin benzer şekilde kullanımı sağlanır. Bu nedenle Digital Planet’in bir ürününü kullanan kullanıcı gerektiğinde yeni ürünleri hayatına kolayca adapte edebilir, kısa bir öğrenme eğrisi ile uygulamanın tüm özelliklerini en hızlı şekilde ve en verimli haliyle kullanmaya başlar.

Müşteri Destek Servisi: Müşteri temsilcilerimiz, faturaların alımından işlenip gönderilmesine kadarki sürece dair tüm sorularınız ve destek ihtiyacınız için 7/24 sizlere hizmet verir.

Kullanıcı Dostu Arayüz: Digital Planet özel entegratör portalimiz, sade ve fonksiyonel altyapısı ile ilk kullanımdan itibaren sisteme kolayca adapte olmanızı sağlar.

Geniş Çalışma Alanı: Çalışmakta olduğunuz kayıtlar ile ilgili en fazla bilgiyi ekranda görebilmek için ekran bölümlerini kapatarak çalışma alanınızı maksimuma çıkartabilirsiniz.

Hızlı Gösterge Paneli: Gösterge paneli, gelen ve giden faturalarınızın analizini grafikler ile sunar, özet halindeki bu bilgilerin detaylarına tek bir tıkla ulaşmanızı sağlar.

Geniş Filtreleme/Sıralama Özellikleri: Listeleme ekranlarında arama formuna ek olarak yer alan filtreler ile aradığınız kayda en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Tüm kolonlarda yer alan sıralama özelliği sayesinde ise arama sonuçlarınız, seçmiş olduğunuz kolona göre artan ya da azalan şekilde listelenecektir.

Alan Seçici: Alan seçici özelliği sayesinde, liste sayfalarının görünümünü sadece ihtiyaç duyduğunuz kolonları içerecek şekilde özelleştirebilir, kolonların sırasını talep ettiğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Sistem üzerinde kullandığınız son kolon sıralaması otomatik olarak saklanır ve sonraki sisteme girişlerinizde kullanılarak size zaman kazandırır.

Favoriler: Sık kullandığınız sayfaları favori olarak ekleyerek kendi menü ağacınızı oluşturabilir ve tüm menü arasında kaybolmadan sadece istediğiniz sayfaya hızlıca ulaşabilirsiniz.

Güvenli Saklama Hizmeti: Digital Planet özel entegratör portali ile anlaşmalı olduğunuz süre boyunca tüm e-faturalarınızı saklama hizmeti de almış olursunuz. Digital Planet olarak, üst düzey güvenlik için geliştirdiğimiz alt yapımızla şirket verilerinizin size özel kalması konusunda hassasiyetimiz en üst düzeydedir. Faturalarınız Vodafone’un güvenli sistemlerinde yedekli ve sadece sizin erişebileceğiniz şekilde şifreli olarak saklanmaktadır.

Sınırsız Kullanıcı ve Kural Tanımlama: Digital Planet özel entegratör portali için sınırsız sayıda kullanıcı tanımlayabilir, aynı zamanda kural tanımlama ekranı sayesinde, faturalarınızla ilgili tüm operasyonel işlemlerinizde kişilere özel görev yetkilendirmesi yapabilirsiniz. Böylece, gelen faturayı önce satın alma birimine, ardından ilgili birim yöneticisine ve sonra da muhasebe birimine gidecek şekilde bir iş akışı sağlayabilirsiniz.

Akıllı Araçlar: Not ekleme, renklendirme gibi seçeneklerle faturalarınız üzerinde çalışma imkanı sunar.

Uyarı Sistemi: Firmanıza gelen faturaları yasal süre içerisinde onay ya da red olarak cevaplamanız için alarm sistemi devreye girer, SMS ya da e-posta yoluyla bildiriler alırsınız.

Geliştirilmiş Raporlama Özellikleri: Gelişmiş raporlama seçenekleri ile raporlar ekranında standart raporların dışında ihtiyaçlarınıza uygun rapor tanımlamaları yapmanızı sağlar.

Akıllı Doğrulama: Özel entegratör portali kullanmayan e-fatura mükellefleri mali mühür bilgisayara takılı olmadan imzalama işlemi yapamazken, Digital Planet özel entegratör portaline mali mührünüzün 1 kereye mahsus tanıtılması yeterlidir. Sonraki tüm işlemlerinizi otomatik olarak gönderebilirsiniz.

SON YAZILAR

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya Geçecek?

5 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Dönüşüm’e Geçecek!

25 Mart 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.