Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Digital Planet & N11 İşbirliği Çerçevesinde n11faturam.com Yayında!

Okuma Zamanı: 1 dk.

Digital Planet & N11 İşbirliği Çerçevesinde n11faturam.com Yayında!

Firmalara sayısız avantaj sağlayan e-Fatura sistemi n11Faturam, 2018 Ocak ayı itibariyle hizmet vermeye başladı. Sektörlerinde Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan n11.com ve Digital Planet işbirliğiyle geliştirilen n11Faturam sayesinde n11.com’da faaliyet gösteren firmalar tüm fatura işlemlerini kolayca elektronik ortama taşıyabilecekler.

n11Faturam sağladığı ücretsiz kurulum fırsatıyla birlikte avantajlı kontör paket fiyatlarıyla da öne çıkıyor. Ayrıca fatura oluşturmayı kolaylaştıran n11Faturam ara yüzü ile fatura oluştururken meydana gelen hatalar da en aza indirgeniyor. Bu sayede müşteri memnuniyetini de arttıran n11Faturam sayesinde firmalar daha az maliyetle hızlı ve pratik şekilde fatura işlemlerini gerçekleştirerek kolayca arşivleyebiliyor.

Firmalar tüm platformlardan gerçekleştirdikleri satışlar için fatura işlemlerini n11Faturam portali üzerinden yönetebilecekler.

Tüm bu avantajların yanında, n11.com mağaza paneli ile tam entegre şekilde çalışan n11Faturam sayesinde n11.com mağazaları tek tıklama ile n11.com mağaza paneli üzerinden siparişler için fatura kesebilecekler.

Ocak 2018’de hayata geçen bu proje ile n11.com online mağazalarının gönüllü veya zorunlu e-Fatura ve e-Arşiv Fatura sistemine geçiş alt yapıları sağlanmış oldu.

SON YAZILAR

Sovos Digital Planet ile Adım Adım e-Dönüşüm’e Nasıl Geçilir?

8 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

e-Fatura Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

2 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.