Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Digital Planet FinTech 101 Eğitiminde

Okuma Zamanı: 2 dk.

Digital Planet FinTech 101 Eğitiminde

Türkiye’de Finansal Teknolojiler alanında düzenlenen önemli eğitimlerden biri olan ve her yıl 3 dönem olarak gerçekleşen FinTech 101 Eğitimi’nin 6 Kasım Salı günü gerçekleşen Oyun ve Oyuncular dersinin konuğu Digital Planet oldu.

Amacı; FinTech girişimcileri ve kurum çalışanları için bir strateji oluşturmaya yönelik altyapı hazırlamak olan eğitim kapsamında: FinTech konusunda ihtiyaç duyulabilecek tüm alanlara yönelik bilgi, finansal hizmetler sektörünün uzmanları tarafından, sektörel örneklerle ve canlı olaylar üzerinden katılımcılara aktarılıyor.

Ülkemizdeki başarılı FinTech girişimcilerinin ve yatırımcılarının hikayelerinin kendi ağızlarından anlatılmasına olanak tanındığı Oyun ve Oyuncular dersine; Digital Planet Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Evren Demirbaşoğlu konuşmacı olarak katılım sağlayarak Digital Planet’in genel vizyonunu, geçmişten bugüne sektör faaliyetleri ile ürün ve hizmetlerini anlattı.

Sektörden Çok Sayıda Katılımcıyı Bir Araya Getiriyor

FinTech 101 eğitimi; özellikle FinTech alanında faaliyet göstermek isteyen, bilgi kazanma ihtiyacı duyan, ülkemizdeki FinTech ekosistemi ile etkileşim kurmak isteyen, sektör öncüleri ve yatırımcılarla buluşmak isteyen kişileri bir araya getiriyor. Sektörden çok sayıda katılımcı eğitim sırasında hem kişisel hem de kurumsal olarak iş ağı edinme imkanına sahip olurken Fintech’in dünyası hakkında geniş bir bakış açısı elde ediyor.

SON YAZILAR

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya Geçecek?

5 Nisan 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler Zorunlu Olarak e-Dönüşüm’e Geçecek!

25 Mart 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.