Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Blog

Digital Planet Eylül Ayı Boyunca Cerebral Palsy’li Çocuklar İçin Yürüyor

Okuma Zamanı: 1 dk.

Digital Planet Eylül Ayı Boyunca Cerebral Palsy’li Çocuklar İçin Yürüyor

Cerebral Palsy’li çocuklar için her yıl Eylül ayında 8 ülke ile eş zamanlı olarak organize edilen Steptember projesine bu yıl Digital Planet ailesi de katıldı.

Cerebral Palsy, bedensel duruşu, hareketleri etkileyen, aynı zamanda zihinsel engelliliklere sebep olan ve sıkça çocukluk çağında görülen bir rahatsızlık… Ülkemizde Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’nın üstlendiği, Cerebral Palsy hakkında toplumu bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak için düzenlenen Steptember etkinliğine; Digital Planet ailesi de destek veriyor.

Şirket çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Eylül ayı boyunca günde 10.000 adım atılarak hem sağlıklı yaşama hem de Cerebral Palsy’ye dikkat çekiliyor. 4 kişilik takımlar halinde gerçekleşen etkinlikte, takımlar adım hedeflerine ulaşmak için her fırsatı değerlendiriyor. Digital Planet katılımcıları öğle aralarında; şirketin merkez ofisinin bulunduğu Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark’ta ekipler halinde yürüyüşler gerçekleştirmeye başladı.

Yapılan yürüyüş aktivitelerinin yanı sıra takımların düzenleyecekleri çeşitli organizasyonlarla da etkinliğin duyurusu yapılması, Celebral Palsy’li çocuklar için bağış toplanması hedefleniyor.

SON YAZILAR

Sovos Digital Planet ile Adım Adım e-Dönüşüm’e Nasıl Geçilir?

8 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

e-Fatura Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

2 Haziran 2022 DEVAMINI OKU

1 Temmuz 2022 Tarihinde Kimler e-Müstahsil Makbuzu’na Geçecek?

29 Nisan 2022 DEVAMINI OKU
© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.