Sizi Arayalım

Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçmeleri için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İlgilendiğiniz Çözümler
Bize nasıl ulaştınız?

Başarı Hikayeleri

CP Türkiye ile Çift Sarılı İş Birliği

CP

Söyleşi: CP Türkiye– Yazılım Genel Müdürü Özgür Tosun

CP Türkiye’nin Digital Planet ile e-Dönüşüm yolculuğu 2014 yılında e-Fatura projesiyle başladı. e-Fatura’da lisans kurulum yöntemini tercih ederek tüm faturalandırma sisteminde baştan aşağı bir yenilenme sürecine adım atan CP Türkiye’nin, Yazılım Genel Müdürü Sn. Özgür Tosun ile geçtiğimiz haftalarda kısa bir söyleşi gerçekleştirdik. Özgür Bey, neden lisans yöntemini tercih ettiklerini sorduğumuzda şöyle yanıtlıyor:

“Şirket yönetimimizin aldığı karar gereği e-Fatura ve diğer e-Dönüşüm servislerini kendi sunucularımızda barındırıyoruz. Bu, bizim için yüksek risk ve Digital Planet için dikkat ve hızlı destek gerektiren bir çalışma yöntemi olmasına rağmen çok iyi bir işbirliği ile süreci yıllardır problemsiz yürütüyoruz.”

Özgür Bey’in sözünü ettiği gibi e-Fatura’da lisans hizmetinin büyük oranda yatırım ve emek gerektirdiği aşikar. Digital Planet’in özel entegratörlük yazılımının CP Türkiye sistemine kurulması, CP’nin fatura yönetimini kendi içinde sağlamasına imkan tanıyor. Aynı zamanda Digital Planet olarak uygulama desteğini üst seviyelerde vermemizi de gerektiriyor.

e-Fatura projesi kapsamında çözüm ortağı olarak Digital Planet’i tercih etmelerini DP Portalinin gelişmiş özelliklere sahip olması, kullanımı ve yönetiminin kolay olması olarak ifade eden Özgür Tosun, 3 yıldır alınan hizmetten duydukları memnuniyet sonucunda, şimdi e-Arşiv sistemi ve e-Fatura ihracat modülünde de Digital Planet ile çalışmaya karar verdiklerini bildiriyor.

Özgür Bey’e, tüm çalışma süreçlerimizi düşünerek Digital Planet’in sizce öne çıkan en iyi yanları nelerdir, diye soruyoruz. Geliştirilmesini düşündükleri, eksik buldukları yönler var ise bu söyleşi sayesinde onları da gözden geçirmemiz için belirtmesini rica ediyoruz. Şöyle yanıtlıyor:

“Digital Planet’in en iyi yanlarının başında insan kaynağı geliyor. Gerçekten satıştan, teknik desteğe kadar mükemmel bir ekip kurulmuş. Problemlerimize, ihtiyaçlarımıza mümkün olduğunca hızlı yanıt veriliyor. Diğer bir iyi yönü de sunduğu çözümlerin, kullanıcıların ihtiyacına göre geliştirilmiş olması. Örneğin PDF üzerine not alma özelliği özellikle reddettiğimiz e-Fatura’lar için çok kullanışlı bir özellik. Geriye dönüp e-Fatura’nın neden reddedildiğini aldığımız notta kolayca görebiliyoruz.”

Bu güzel söyleşi için CP Yazılım Genel Müdürü Sn. Özgür Tosun’a teşekkür ediyoruz.

CP Türkiye Hakkında

Türkiye’yi tarımsal sanayi alanında etüt eden CP Grup, uzmanlık alanı olan yem teknolojisi konusunda ülkemize katkı sağlayacağını düşünerek 1986 yılında İnegöl’de kurduğu ilk yem fabrikası ile “CP Standart Gıda San. Ve Tic. A.Ş “ olarak Türkiye’ de faaliyetlerine başlamış ve CP Foods Public Limited Company iştirakı (http://www.cpfworldwide.com/en) olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Dünyanın birçok ülkesinde; etlik ve yumurtalık civciv, kanatlı ve büyükbaş hayvan yemi, piliç eti ve ileri işlenmiş et ürünleri konusunda büyük ölçekli yatırımlarıyla uluslararası bir kuruluş olan CP Grup, 100 milyon doları aşan yatırımlarıyla Türkiye’de 30 yıldır istikrarlı bir büyüme ile faaliyetlerini sürdürmektedir. CP, uluslararası teknolojisi ve kalitesiyle gerek yem sektörünün, gerekse piliç eti sektörünün gelişmesinde önemli rol oynamakta ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

http://www.cpturkiye.com

info@cpturkiye.com

© Sovos Digital Planet 2022. Tüm Hakları Saklıdır.