BİZ SİZİ ARAYALIM DP PORTAL GİRİŞ BAYİ GİRİŞİ

Başarı Hikayelerimiz

Etkinliklerimiz

Çelebi Türkiye’nin en çok e-Fatura işleyen platformunu seçti!

Türk hava taşımacılığının ilk özel yer hizmetleri şirketi olarak 1958 yılında kurulan Çelebi Hava Servisi, Türkiye’ye uçan birçok havayolu şirketine hizmet veren öncü bir kuruluş olma özelliği taşıyor. 250’den fazla müşterisine her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen Çelebi Hava Servisi’nin gücü Türkiye sınırlarını aşarak uluslararası arenada da kendini gösteriyor.

Devamını Oku
Etkinliklerimiz

Ceva Logistics e-faturada Digital Planet’i tercih etti

Uluslararası taşımacılık ve kontrat lojistiği alanlarında uzman olan EGL ve TNT Logistics’in birleşmesiyle 2007 yılında kurulan Ceva Logistics, pazarın öncü şirketleri arasında yer alıyor. Otomotiv, hızlı tüketim malları, perakende, teknoloji ve üretim (endüstri) alanlarında uçtan uca hizmetler sunan Ceva Logistics, faaliyet gösterdiği 170’ten fazla ülkede bu sektörlerin önemli oyuncularıyla yakın iş birliği içerisinde çalışıyor.

Devamını Oku
Etkinliklerimiz

ABank e-fatura süreçlerini Digital Planet’e emanet etti

Yazıcı ve Özilhan aileleri tarafından 1950'li yılların başlarında temelleri atılan Anadolu Grubu, bugüne kadar Türkiye’nin lokomotif markalarını yaratmış önde gelen gruplardan biri… ABank, AYatırım ve ALease, Anadolu Grubu’nun finans sektöründeki varlığını sürdürdüğü markalar olarak her geçen gün bu alandaki ağırlığını artırıyor

Devamını Oku